Korporacijos veikla

„Išmok ginti Tėvynę“ 2022

Kovo – gegužės mėnesiais vyko Korp! TauTiTo, Korp! Fraternitas Lituanica et Patria, Corp! RePublica, Korp! Saja ir korp! Neo-Lithuania edukacinių paskaitų ir praktinių mokymų ciklas „Išmok ginti Tėvynę“, skirtas plačiajai Lietuvos visuomenei. Paskaitų ir mokymų metu dalyviai turėjo galimybę pagilinti savo žinias apie dezinformaciją ir informacinius karus, radiacinę saugą ir techninius aspektus, įgijo praktinių medicinos žinių ir išmoko pirmosios pagalbos pagrindų bei išgirdo apie karybą ir pilietinę rezistenciją iš profesionalių kariškių.

Paskaitų ciklo metu savo žiniomis dalinosi ir Korporacijos Fraternitas Lituanica et Patria filisteriai. Gydytojas traumatologas fil! Mantas Jukna vedė dviejų dalių paskaitą „Pirmoji medicinos pagalba taktinėje aplinkoje“, taip pat, gydytojas psichiatras fil! Aurelijus Veryga kalbėjo apie emocinę sveikatą, kaip gyventi su patiriamu stresu.

Gegužės 15d. Kulautuvoje vyko finalinis renginys, kurio metu dalyviai išklausė pirmosios pagalbos paskaitą, išmoko atlikti pradinį suaugusiojo gaivinimą, dalyvavo įvairiose praktinėse užduotyse, skirtose išgyvenimui ekstremalios situacijos metu bei žygyje su radijo ryšio užduotimis.