Korporacijos veikla

Šokių vakaras 2022

Jaukų gruodžio 3-iosios vakarą, artėjant gražiausioms metų šventėms, vyko tradicinis LSMU studentų ir gydytojų korporacijos Fraternitas Lituanica et Patria šokių vakaras. Renginys buvo skirtas paminėti 114-ąsias korporacijos įkūrimo metines. Už lango valso ritmu krentant snaigėms į šokių salę pradėjo rinktis pirmieji iš Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto ir kitų aukštųjų mokyklų studentai, universiteto organizacijų ir Lietuvos studentų korporacijų atstovai.
Nuotaikingu pasirodymu renginį pradėjo korporacijos junjorai ir kandidatai po kurio sveikinimo žodį tarė Korporacijos pirmininkė Sen! Emilija Gedminaitė. Ji padėkojo pagrindiniams Šokių vakaro organizatoriams senjorams: Emilijai Kovieraitei, Atėnei Simanauskaitei, Inesai Galinaitei, Žygimantui Mickui, Viktorijai Gužaitei ir Viktorijai Kvedaraitei. Po gražios įžangos ir nuotaikingos vedėjų prakalbos šokių aikštelę užkariavo LSMU šokių kolektyvas “SALTO” kuris nei vienam dalyviui neleido nuobodžiauti ir pakvietė mokytis salsos žingsnelių į bendrą ratą. Pramoginių šokių žingsneliai buvo mokomi nuo paprasčiausių pagrindų, tad įsitraukti galėjo kiekvienas šventės dalyvis. Tokia Lotynų Amerikos šokių atmosfera visus pralinksmino, sušildė ir visą salę užpildė besišypsančiais veidais. Visi dalyviai jautė, kaip šokis suvienijo medicinos, odontologijos bei kitų studijų programų studentus ir gydytojus.
Per pertraukas dalyviai galėjo atsigaivinti įvairiais gėrimais, pasilepinti skaniais užkandžiais, dalyvauti nuotaikinguose žaidimuose ir laimėti puikius prizus, kuriuos įsteigė renginio rėmėjai. Renginį vainikavo tradicinis šventinis gimtadienio tortas. Paskanavę torto, skambant įvairų laikotarpių muzikai, visi dalyviai draugiškai ir vieningai šoko iki pat vakaro pabaigos.
Po šio renginio svečiai ir naujieji korporacijos kandidatai dalinosi patirtimis apie Šokių vakarą: “Pamatėme pavyzdinį šios bendruomenės organizuotumą, vienybę, draugiškumą, pagarbą vienas kitam bei tradicijų puoselėjimą per šokių vakarą. Visi puikiai praleidome šį vakarą ir dar ilgai jį išsaugosime savo prisiminimuose.”

Vivat, crescat, floreat! Korp! Fraternitas Lituanica et Patria in aeternum!