Gegužės 9 d. Babtyno dvare susibūrėme drauge paminėti Metinę šventę. Vakaro metu netrūko pokalbių, juoko ir bendrystės jausmo, kuris kasmet primena, kokia svarbi yra mūsų Korporacijos bendruomenė.
Nuoširdžiai dėkojame Garbės nariui Mindaugui Šventoraičiui, kurio dėka turime galimybę savo šventę paminėti korporantų širdims brangiame Babtyno dvare.
Dėkojame bičiuliams Korp! Sajai, Korp! Vyčiui, Akademinei Skaučių Draugovei, Korp! Tilia, Korp! RePublica, svečiams iš Latvijos S!K! Dzintra ir Korp! Patria bei Studentų farmacininkų draugijai už skirtą laiką, šiltus žodžius ir buvimą kartu.
Renginio metu turėjome progą prisiminti korporacijos istoriją, pagerbti tradicijas bei pasidžiaugti aktyvia ir augančia bendruomene. Vakaro programą papildė junjorių pristatymas apie brolius Ingelevičius bei junjorų muzikinis pasirodymas, sukūrę ypatingą nuotaiką ir palikę daug gražių emocijų.
Vakaro pabaigoje pristatyta naujoji valdyba 2026-2027 metų kadencijai:
- Pirmininkė – sen! Emilija Urbonaitė
- Scriba – sen! Indrė Lenčiauskaitė
- Iždininkas – fil! Ainas Beinakaraitis
- Mamūnė – sen! Airidija Belozaraitė
- Tėvūnas – sen! Kristupas Kovas
- Arbiter elegantiarum – sen! Augustas Jankauskas
Esame dėkingi kiekvienam iš Jūsų, kurie buvote kartu ir prisidėjote prie šio vakaro pasakiškos atmosferos kūrimo!
O už renginio įamžinimą tariame širdingą AČIŪ Viktorijai Uginčiūtei!
Vivat, crescat, floreat! Korp! Fraternitas Lituanica et Patria in aeternum!









